Eduscience

Eduscience

Festiwal Nauki EDUSCIENCE w Łomży. Fot. W. Piotrowski

Otrzymaliśmy niedawno bardzo miłą wiadomość od uczestników Festiwalu Nauki w Łomży, który odbył się w tym mieście 14 maja 2015 roku. Chcielibyśmy podzielić się tą wiadomością oraz filmem z tego wydarzenia, wykonanym samodzielnie przez uczniów Publicznego Gimnazjum nr 2 w Łomży!

Poniżej zamieszczamy treść wiadomości od pani Zofii Rusiłowicz-Kleczyńskiej, koordynatora projektu w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Łomży im. Jana Pawła II:

"14 maja 2015 roku w Łomży odbył się Festiwal Nauki. Nasze gimnazjum uczestniczyło w tym świetnym wydarzeniu. Uczniowie postanowili wykonać kilka fotek i zmontować wszystko w wesoły filmik. Jesteśmy wdzięczni za festiwal zorganizowany w naszym mieście. Niezwykłe doświadczenia, rozmowy i miłe chwile spędzone z praktykami nauki na pewno zostaną na długo w naszej pamięci. Przekazuję link o festiwalu w Łomży:

https://www.youtube.com/watch?v=aVZqP1YlWDM

Pozdrawiam serdecznie,

koordynator: Zofia Rusiłowicz-Kleczyńska

z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Łomży im. Jana Pawła II"My również bardzo dziękujemy za możliwość zorganizowania Festiwalu Nauki EDUSCIENCE w tym pięknym mieście. Cieszymy się, że wydarzenie to zgromadziło tak liczną publiczność, i że nawet burza z piorunami, która przeszła tego dnia nad Łomżą, nie popsuła pozytywnej atmosfery tego dnia. A co najważniejsze – cieszymy się, że to spotkanie z nauką tak dobrze zapisało się w pamięci uczniów :)

Przy okazji zamieszczamy kilka zdjęć, które wykonaliśmy w trakcie tego Festiwalu.

Serdecznie pozdrawiamy,

Zespół EDUSCIENCE

Galeria zdjęć