Eduscience

Eduscience

Zostań Ambasadorem Scientix, dołącz do grona zaangażowanych i kreatywnych nauczycieli z całej Europy, korzystaj z dobrych praktyk i dziel się swoimi doświadczeniami z nauczania przedmiotów STEM.

Scientix poszukuje dynamicznych, zmotywowanych i kreatywnych nauczycieli, którzy dołączą do naszego Panelu Nauczycieli Scientix, który składa się już z 849 Ambasadorów Scientix. Są to nauczyciele z całego świata, chętni do wspierania i rozpowszechniania Scientix oraz wymiany praktyk i wiedzy pomiędzy wszystkimi interesariuszami nauczania przedmiotów STEM.

Scientix to społeczność na rzecz nauczania przedmiotów matematyczno-przyrodniczych (STEM) w Europie.

Ambasadorzy Scientix pomagają w rozpowszechnianiu działań Scientix na poziomie krajowym i odgrywają aktywną rolę we wspieraniu innowacji w nauczaniu przedmiotów STEM w swoich krajach.

Termin składania wniosków upływa 23 listopada 2021 r. o godzinie 12:00. Jeśli chcesz wziąć udział w projekcie, zapoznaj się z kryteriami wyboru i uzyskaj dostęp do pełnego regulaminu oraz formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj.

Instytut Geofizyki PAN jako Krajowy Punkt Kontaktowy Scientix w Polsce wraz z Ambasadorkami Scientix – Małgorzatą Zajączkowską oraz Elżbietą Kawecką zaprasza na webinarium „Dlaczego warto zostać Ambasadorem Scientix?” w środę 27.10.2021 o 17.00.

Opowiemy o projekcie Scientix, o tym, jakie daje możliwości nauczycielom, a Ambasadorki Scientix przybliżą zadania, jakie stoją przed osobami, które wejdą w skład Panelu Nauczycieli. Zachęcamy również do zadawania pytań.

Jeśli nie jesteś pewien, czy warto dołączyć do tego grona, zapisz się na webinarium już dziś.

Dołącz do projektu polarnego dla szkół

Drodzy Nauczyciele, mamy dla Was i dla Waszych szkół kolejną projektową propozycję Projekt EDU-ARCTIC2 oferuje ciekawe pakiety, z którymi uczniowie mogą pracować samodzielnie lub pod Waszym okiem, a także webinaria polarne i filmy 360 stopni…

Czytaj więcej