Eduscience

Eduscience

Zostań Ambasadorem Scientix, dołącz do grona zaangażowanych i kreatywnych nauczycieli z całej Europy, korzystaj z dobrych praktyk i dziel się swoimi doświadczeniami z nauczania przedmiotów STEM.

Scientix poszukuje dynamicznych, zmotywowanych i kreatywnych nauczycieli, którzy dołączą do naszego Panelu Nauczycieli Scientix, który składa się już z 849 Ambasadorów Scientix. Są to nauczyciele z całego świata, chętni do wspierania i rozpowszechniania Scientix oraz wymiany praktyk i wiedzy pomiędzy wszystkimi interesariuszami nauczania przedmiotów STEM.

Scientix to społeczność na rzecz nauczania przedmiotów matematyczno-przyrodniczych (STEM) w Europie.

Ambasadorzy Scientix pomagają w rozpowszechnianiu działań Scientix na poziomie krajowym i odgrywają aktywną rolę we wspieraniu innowacji w nauczaniu przedmiotów STEM w swoich krajach.

Termin składania wniosków upływa 23 listopada 2021 r. o godzinie 12:00. Jeśli chcesz wziąć udział w projekcie, zapoznaj się z kryteriami wyboru i uzyskaj dostęp do pełnego regulaminu oraz formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj.

Instytut Geofizyki PAN jako Krajowy Punkt Kontaktowy Scientix w Polsce wraz z Ambasadorkami Scientix – Małgorzatą Zajączkowską oraz Elżbietą Kawecką zaprasza na webinarium „Dlaczego warto zostać Ambasadorem Scientix?” w środę 27.10.2021 o 17.00.

Opowiemy o projekcie Scientix, o tym, jakie daje możliwości nauczycielom, a Ambasadorki Scientix przybliżą zadania, jakie stoją przed osobami, które wejdą w skład Panelu Nauczycieli. Zachęcamy również do zadawania pytań.

Jeśli nie jesteś pewien, czy warto dołączyć do tego grona, zapisz się na webinarium już dziś.

Zielone wtorki z Scientix - seria webinariów

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinariach cyklu „Zielone Wtorki z Scientix”. Co dwa-trzy tygodnie (we wtorki o godzinie 17.00) zaprosimy Państwa na spotkania online wokół tematów środowiskowych. Poprowadzą je pracownicy Instytutu Geofizyki…

Czytaj więcej

Dołącz do projektu polarnego dla szkół

Drodzy Nauczyciele, mamy dla Was i dla Waszych szkół kolejną projektową propozycję Projekt EDU-ARCTIC2 oferuje ciekawe pakiety, z którymi uczniowie mogą pracować samodzielnie lub pod Waszym okiem, a także webinaria polarne i filmy 360 stopni…

Czytaj więcej