Eduscience

Eduscience

Czas: 21 maja 2015, 10:00

Miejsce: Warszawa

W dniu 15 maja zakończył się konkurs "Systematyczność Monitoringu Przyrodniczego". Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród klas szkół podstawowych.

W związku z tym, iż w kategorii I - szkoły podstawowe, które zarejestrowały się na platformie po 1.09.2014 r,, aż 5 szkół uzyskało maksymalny wynik, zgodnie z zapisami regulaminu, zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony w drodze losowania.
Losowanie odbędzie się w siedzibie Organizatora Konkursu i będzie transmitowane poprzez platformę www.platforma.eduscience.pl (w zakładce "Transmisje"). 

Termin transmisji:

czwartek, 21 maja 2015 r., godz. 10.00


Zapraszamy do udziału w transmisji. Będzie ona aktywna od godz. 9.45 w celu sprawdzenia poprawności połączenia.

Ostateczne wyniki zostaną ogłoszone po losowaniu.

Zespół EDUSCIENCE

Zdrowe opalanie, czyli jakie?

Jak długo mogę się dziś opalać? To pytanie zadajemy sobie szczególnie w bardzo słoneczne dni. Czy możliwe jest wyznaczenie czasu opalania, w którym naszemu organizmowi dostarczymy dawkę promieniowania potrzebną do wytworzenia witaminy D3, a jednocześnie…

Czytaj więcej

Wakacyjna lektura dla nauczycieli

Zachęcamy do wpisania na swoją wakacyjną listę lektur dwóch nowych raportów dotyczących edukacji przyrodniczej. To idealne lektury letnie dla tych wszystkich, którzy zainteresowani są nauczaniem STEM oraz wykorzystaniem gier w nauczaniu!

Czytaj więcej