Eduscience

logo American Systems

Amercan Systems Sp. z o.o. jest firmą z branży informatycznej, zarejestrowaną w 2006 roku.
Do głównych obszarów działalności firmy należą:

  • Wdrażanie nowoczesnych i wydajnych, dedykowanych rozwiązań, kierowanych na rynki mikro, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw.
  • Wdrażanie oraz integracja rozwiązań informatycznych dla jednostek administracji państwowej, samorządowej oraz rynku użyteczności publicznej.
  • Wdrażanie rozwiązań do obsługi programów lojalnościowych, wymiany elektronicznych dokumentów i informacji biznesowych, zarządzania procesami sprzedaży, zarządzania dokumentami i ich przepływem w firmie.
  • Pozyskiwanie dotacji unijnych na rozwój technologii informatycznych.

Wśród naszych dotychczasowych osiągnięć warto wymienić:

  1. Wdrożenie w ponad 300 szkołach w Polsce oprogramowania e-learningowego wraz z szkoleniem dla użytkowników. W tej chwili kolejne wdrożenia realizowane są w 150 placówkach.
  2. Stworzenie autorskiej platformy do zarządzania placówką edukacyjną, treściami edukacyjnymi oraz procesem dydaktycznym „nSzkoła”.
  3. Tworzenie systemu do gromadzenia i przetwarzania danych dla Europejskiej Platformy Technologicznej Budownictwa.
  4. Stworzenie koncepcji i implementacja systemu extranet na rzecz projektu: „Self-Employment under the LEONARDO DA VINCI, Second phase: 2000-2006”.
  5. Stworzenie koncepcji, implementacja i administrowanie systemem CMSv3 (Content Management System) w ramach projektu „e-service package for companies - PEP”.

Ideą naszej firmy jest świadczenie usług, które zapewnią najwyższy komfort pracy. Swą działalność opieramy na partnerskich stosunkach i indywidualnym traktowaniu odbiorców naszych usług. Dążymy do tego, aby darzyli nas oni pełnym zaufaniem. Najsilniejszą motywacją do dalszych działań, związanych z tworzeniem przyjaznego i efektywnego oprogramowania jest dla nas zawsze opinia odbiorcy i jego referencje.

Oto kilka z nich, potwierdzających, że realizacja projektów wspólnie z nami stanowi istotny czynnik rozwojowy dla szkół.

„Serdecznie dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w szkoleniu z zakresu obsługi platformy e-learningowej […]. Jesteśmy zainteresowani wdrożeniem innowacyjnej platformy edukacyjnej przedstawionej nam przez Państwa, ponieważ widzimy w tym systemie rozwiązania, które wychodzą naprzeciw potrzebom naszych słuchaczy oraz warunkom organizacyjnym Szkoły. Zaproponowane przez Państwa rozwiązania systemowe wyróżniają się wielkim potencjałem i funkcjonalnością, dzięki temu będziemy mogli uatrakcyjnić naszą ofertę edukacyjną”.

Zespół Szkół dla Dorosłych im. Św. Teresy w Lublinie.

„W ramach szkoleń, przeprowadzonych w projekcie, pracownicy szkoły nabyli praktyczne umiejętności posługiwania się platformą e-learningową, które z pewnością zostaną wykorzystane w ich dalszej pracy. Istotną zaletą szkoleń, był fakt, iż prowadzone były przez praktyków, na co dzień pracujących w sektorze edukacji i doskonale znających jego specyfikę, dzięki czemu treści szkoleniowe były bardzo użyteczne”.

Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 we Włocławku

Zdrowe opalanie, czyli jakie?

Jak długo mogę się dziś opalać? To pytanie zadajemy sobie szczególnie w bardzo słoneczne dni. Czy możliwe jest wyznaczenie czasu opalania, w którym naszemu organizmowi dostarczymy dawkę promieniowania potrzebną do wytworzenia witaminy D3, a jednocześnie…

Czytaj więcej

Wakacyjna lektura dla nauczycieli

Zachęcamy do wpisania na swoją wakacyjną listę lektur dwóch nowych raportów dotyczących edukacji przyrodniczej. To idealne lektury letnie dla tych wszystkich, którzy zainteresowani są nauczaniem STEM oraz wykorzystaniem gier w nauczaniu!

Czytaj więcej