Serdecznie zapraszamy do udziału w webinariach cyklu „Zielone Wtorki z Scientix”. Co dwa-trzy tygodnie (we wtorki o godzinie 17.00) zaprosimy Państwa na spotkania online wokół tematów środowiskowych. Poprowadzą je pracownicy Instytutu Geofizyki…
Nowoczesne technologie towarzyszą dzieciom od urodzenia. Współcześni uczniowie lepiej przyswajają wiedzę, gdy lekcje są wzbogacone multimediami. Stwarzajmy więc im takie sytuacje, w których będą mogli się uczyć i jednocześnie bawić.
W artykule…